• Kocaeli
    Cephanelik Mevkii
  • Hastane: 0 (262) 225 27 00
    Merkez : 0 (312) 287 35 41
    info@kohas.com.tr

Sponsorlar

GAMA HAKKINDA
Güç santralları, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, fabrikalar, yüksek binalar, su arıtma tesisleri ve iletim hatları, köprü ve çeşitli altyapı yapımlarını gerçekleştiren ve aynı zamanda çeşitli enerji yatırımlarına sahip olan GAMA, 1959 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar uluslararası çapta 400’ün üzerinde projenin yapımını gerçekleştiren, batıda İrlanda’dan doğuda Rusya’nın Sakhalin Adası’na kadar uzanan 25’in üzerinde ülkede çeşitli projeler hayata geçirmiştir.  GAMA Holding şirketleri bugün 7 ülkede toplam 4 milyar USD’lik proje portföyüne sahiptir. GAMA’nın ana iş alanı olan mühendislik, tedarik ve taahhüt (EPC) yükleniciliği ile endüstriyel tesis yapımcılığının yanı sıra enerji ve sağlık yatırımları da bulunmaktadır.


Daha fazla bilgi için www.gama.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


 
TÜRKERLER HAKKINDA
Bünyesinde 100 civarında firma barındıran Türkerler Holding, inşaat, enerji, tekstil ve gayrimenkul geliştirme alanlarında faaliyet göstermektedir. Ana şirketlerden biri olan Türkerler İnşaat, doğalgaz iletim ve dağıtım hatları, hastaneler, konutlar, oteller, okullar ve akıllı bina projeleri, uluslararası spor tesisleri, arıtma tesisleri, metro yapıları, barajlar, otoyollar, basınç düşürme istasyonları ve hidroelektrik enerji santralleri gibi sayısız altyapı ve üstyapı projesini başarıyla gerçekleştirdi. Holding, enerji üretim endüstrisi alanında Türkiye’nin dört bir yanında rüzgâr, hidroelektrik, jeotermal, güneş ve doğal gaz santrallerini içeren çok sayıda yatırıma sahiptir. İzmir bölgesi için doğalgaz sağlayan İzmirgaz A.Ş. ve Doğu Anadolu için elektrik temin eden Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş., Holding’in başlıca enerji iletim yatırımları arasındadır. Holding’in güncel gayrimenkul geliştirme yatırımları arasında ise İstanbul’daki Çiftçi Towers, İzmir’deki Park Yaşam Mavişehir ve Ankara’daki Mahall yer almaktadır.


Türkerler Holding, İtalyan Astaldi SpA firması ile birlikte Türkiye’nin sağlık hizmetleri endüstrisi alanındaki en büyük kamu özel ortaklığı projelerinden biri olan, 1.071.000 metrekare kapalı alana sahip, 3.566 yatak kapasiteli Ankara Etlik Entegre Sağlık Kampüsü’nü, GAMA Holding ile birlikte ise yaklaşık olarak eşit büyüklükte yatırımlar olan İzmir ve Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsleri’nin yapımını gerçekleştirmektedir.


Daha fazla bilgi için www.turkerler.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.